In het zonnetje gezet.

Met een straks blauwe lucht en het zonnetje hoog aan de hemel was het vandaag tijd om een speciaal iemand in het zonnetje te zetten. En wel onze eigen Herman Brouwer. En zeg je Herman dan zeg je, bestuurslid, jeugdleider, scheidsrechter, grensrechter, materiaalman, luisterend oor en steunpilaar van RKTSV. Daarom kreeg hij vandaag uit handen van spelers en trainers van de JO-15 een mooi samengesteld pakket aangeboden. Een beetje verrast maar met de woorden…ik doe het graag (een gevleugelde uitspraak van hem) nam hij het met alle liefde aan. Echte verenigingsmensen worden schaarser en schaarser maar iemand als Herman met het hart op de juiste plek zie je maar zelden. Hij is voor onze jeugdafdeling de steun en toeverlaat die je je niet beter kan wensen en iemand met een hart van goud. Daarom hopen we dat je nog lang aan onze club verbonden zal blijven. Veel plezier met deze kleine attentie het is je van harte gegund.

Namens de JO15-1, Danny Scheilen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*