RKTSV 3

0519 Mannen Zondag reserve
6e klasse 07

 

Training:
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Leider(s)
Afgeschermd
Spelers
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Boekhorst, Dennis te
Felipa, Germain
Gelissen, Mick
Gramsma, Patrick
Hendriks, Francois
Hendriks, Ricardo
Jacobs, Tim
Kaubo, Justin
Lochner, Mischa
Moll, Ricardo van
Moonen, Mick
Pals, Rik
Severens, Leon
Sturtz, Nicky
Trenidad, Roly
Vijgen, Frank
Vinders, Tim
Wolde, Guido van
0519 Mannen Zondag reserve
6e klasse 07

 
 voor meer details
# Logo Teamnaam Aanvang
1 FC Landgraaf 4 11:00
2 SV Brunssum 4 10:00
3 Weltania 5 09:30
4 RKTSV 3 11:30
5 Laura / Hopel Combinatie 4 10:30
6 KVC Oranje 4 11:00
7 Sporting H.A.C. 4 09:45
8 Passart-VKC 2 09:30
9 Chevremont 4 09:30
10 UOW '02 4 10:30
11 Abdissenbosch 3 10:00
12 Rimburg 3 10:30
0519 Mannen Zondag reserve
6e klasse 07

 
 voor meer details
14 April 2024

Abdissenbosch 3
Abdissenbosch 3     10:00  
KVC Oranje 4
 KVC Oranje 4

Weltania 5
Weltania 5     13:30  
Rimburg 3
 Rimburg 3
16 April 2024

Weltania 5
Weltania 5     20:15  
Laura / Hopel Combinatie 4
 Laura / Hopel Combinatie 4
18 April 2024

RKTSV 3
RKTSV 3     20:00  
Abdissenbosch 3
 Abdissenbosch 3
21 April 2024

Weltania 5
Weltania 5     09:30  
SV Brunssum 4
 SV Brunssum 4

Sporting H.A.C. 4
Sporting H.A.C. 4     09:45  
Chevremont 4
 Chevremont 4

KVC Oranje 4
KVC Oranje 4     09:45  
UOW '02 4
 UOW '02 4

Laura / Hopel Combinatie 4
Laura / Hopel Combinatie 4     10:30  
Abdissenbosch 3
 Abdissenbosch 3

Rimburg 3
Rimburg 3     10:30  
Passart-VKC 2
 Passart-VKC 2

RKTSV 3
RKTSV 3     12:00  
FC Landgraaf 4
 FC Landgraaf 4
28 April 2024

Sporting H.A.C. 4
Sporting H.A.C. 4     10:00  
Passart-VKC 2
 Passart-VKC 2

Rimburg 3
Rimburg 3     10:30  
Chevremont 4
 Chevremont 4

RKTSV 3
RKTSV 3     12:00  
UOW '02 4
 UOW '02 4
0519 Mannen Zondag reserve
6e klasse 07

 
 voor meer details
14 April 2024

FC Landgraaf 4
FC Landgraaf 4     2 - 4
FC Landgraaf 4
 Laura / Hopel Combinatie 4

UOW '02 4
UOW '02 4     2 - 11
Sporting H.A.C. 4
 Sporting H.A.C. 4

Abdissenbosch 3
Abdissenbosch 3     
KVC Oranje 4
 KVC Oranje 4

SV Brunssum 4
SV Brunssum 4     6 - 1
RKTSV 3
 RKTSV 3

Chevremont 4
Chevremont 4     17 - 2
Passart-VKC 2
 Passart-VKC 2
07 April 2024

RKTSV 3
RKTSV 3     4 - 0
Weltania 5
 Weltania 5

KVC Oranje 4
KVC Oranje 4     8 - 0
FC Landgraaf 4
 FC Landgraaf 4

Passart-VKC 2
Passart-VKC 2     2 - 4
UOW '02 4
 UOW '02 4

Laura / Hopel Combinatie 4
Laura / Hopel Combinatie 4     1 - 4
SV Brunssum 4
 SV Brunssum 4

Sporting H.A.C. 4
Sporting H.A.C. 4     2 - 0
Abdissenbosch 3
 Abdissenbosch 3
04 April 2024

Rimburg 3
Rimburg 3     5 - 1
FC Landgraaf 4
 FC Landgraaf 4
01 April 2024

UOW '02 4
UOW '02 4     1 - 2
Weltania 5
 Weltania 5
0519 Mannen Zondag reserve
6e klasse 07

 
 voor meer details

Competitiestand
# Logo Teamnaam G PT W GL V DV DT DS PM
1 SV Brunssum 4 17 48 16 0 1 103 16 87 0
2 Chevremont 4 16 43 14 1 1 98 19 79 0
3 Sporting H.A.C. 4 17 32 10 2 5 60 33 27 0
4 Rimburg 3 16 28 9 1 6 53 44 9 0
5 KVC Oranje 4 17 25 8 1 8 59 36 23 0
6 Passart-VKC 2 15 24 7 3 5 48 51 -3 0
7 Abdissenbosch 3 15 20 5 5 5 32 33 -1 0
8 Laura / Hopel Combinatie 4 18 19 5 4 9 45 60 -15 0
9 FC Landgraaf 4 18 18 5 3 10 32 58 -26 0
10 Weltania 5 16 17 5 2 9 30 65 -35 0
11 RKTSV 3 16 9 3 0 13 28 64 -36 0
12 UOW '02 4 17 3 1 0 16 14 123 -109 0