RKTSV 1

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
5e klasse A

 

Training:
Dinsdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur
Donderdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Trainer / Coach
Ackermann, Bram
Mommertz, M.
Grensrechter
Lückers, Marco
Leider(s)
Afgeschermd
Handels, Frans
Hanssen, René
Lamers, Rob
Spelers
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bemelen, Leroy
Erkens, Jasper
Koyuncu, Bayram Ali
Mertens, Lasse
Middelhoven, Youri
Pinna, Mauro
Romer, Leroy
Rütten, Gilby
Schepers, Max
Schornstein, Jan
Stam, Mike
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
5e klasse A

 
 voor meer details
# Logo Teamnaam Aanvang
1 Kakertse Boys 1 14:30
3 Wijnandia 1 14:30
4 RKSVB 1 14:30
5 SNC'14 1 14:30
6 Geulsche Boys 1 14:30
7 RKASV 1 14:30
8 Geertruidse Boys 1 14:30
9 Rimburg 1 14:30
10 DBSV 1 14:30
11 RKTSV 1 14:30
12 Berg'28 1 14:30
13 Partij 1 14:30
14 Passart-VKC 1 14:30
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
5e klasse A

 
 voor meer details
Geen competitie programma bekend in Sportlink voor de komende 2 weken.
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
5e klasse A

 
 voor meer details
26 Mei 2024

Geertruidse Boys 1
Geertruidse Boys 1     7 - 0
Passart-VKC 1
 Passart-VKC 1

Geulsche Boys 1
Geulsche Boys 1     3 - 1
DBSV 1
 DBSV 1

SNC'14 1
SNC'14 1     8 - 0
RKTSV 1
 RKTSV 1

RKASV 1
RKASV 1     10 - 0
Rimburg 1
 Rimburg 1

Wijnandia 1
Wijnandia 1     6 - 1
Partij 1
 Partij 1

RKSVB 1
RKSVB 1     1 - 1
Berg'28 1
 Berg'28 1
20 Mei 2024

Berg'28 1
Berg'28 1     4 - 4
SNC'14 1
 SNC'14 1

Kakertse Boys 1
Kakertse Boys 1     2 - 1
Kakertse Boys 1
 Wijnandia 1

RKTSV 1
RKTSV 1     1 - 3
Geulsche Boys 1
 Geulsche Boys 1

DBSV 1
DBSV 1     4 - 2
RKASV 1
 RKASV 1

Rimburg 1
Rimburg 1     1 - 3
Geertruidse Boys 1
 Geertruidse Boys 1

Partij 1
Partij 1     3 - 2
RKSVB 1
 RKSVB 1
16 Mei 2024

DBSV 1
DBSV 1     2 - 2
Wijnandia 1
 Wijnandia 1
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
5e klasse A

 
 voor meer details

Competitiestand
# Logo Teamnaam G PT W GL V DV DT DS PM
1 RKASV 1 24 63 20 3 1 108 17 91 0
2 SNC'14 1 24 58 18 4 2 89 27 62 0
3 Geertruidse Boys 1 24 56 18 2 4 81 31 50 0
4 Wijnandia 1 24 46 14 4 6 65 29 36 0
5 DBSV 1 24 40 12 4 8 61 47 14 0
6 Rimburg 1 24 38 11 5 8 52 50 2 0
7 Partij 1 24 36 11 3 10 54 68 -14 0
8 Kakertse Boys 1 24 28 8 5 11 50 82 -32 1
9 Berg'28 1 24 23 6 5 13 36 53 -17 0
10 RKTSV 1 24 20 6 2 16 32 75 -43 0
11 Geulsche Boys 1 24 16 4 4 16 36 67 -31 0
12 RKSVB 1 24 12 2 6 16 21 60 -39 0
13 Passart-VKC 1 24 7 2 1 21 27 106 -79 0

Stand 1e Periode
# Logo Teamnaam G PT W GL V DV DT DS PM
1 RKASV 1 12 36 12 0 0 58 7 51 0
2 SNC'14 1 12 31 10 1 1 42 10 32 0
3 Geertruidse Boys 1 12 28 9 1 2 42 18 24 0
4 Wijnandia 1 12 23 7 2 3 26 17 9 0
5 Rimburg 1 12 20 5 5 2 27 18 9 0
6 Kakertse Boys 1 12 18 5 3 4 24 36 -12 0
7 DBSV 1 12 17 5 2 5 27 26 1 0
8 Berg'28 1 12 14 4 2 6 18 25 -7 0
9 Partij 1 12 13 4 1 7 20 32 -12 0
10 RKTSV 1 12 10 3 1 8 19 41 -22 0
11 Passart-VKC 1 12 6 2 0 10 19 44 -25 0
12 Geulsche Boys 1 12 5 1 2 9 17 39 -22 0
13 RKSVB 1 12 2 0 2 10 9 35 -26 0

Stand 2e Periode
# Logo Teamnaam G PT W GL V DV DT DS PM
1 Geertruidse Boys 1 12 28 9 1 2 39 13 26 0
2 RKASV 1 12 27 8 3 1 50 10 40 0
3 SNC'14 1 12 27 8 3 1 47 17 30 0
4 Wijnandia 1 12 23 7 2 3 39 12 27 0
5 DBSV 1 12 23 7 2 3 34 21 13 0
6 Partij 1 12 23 7 2 3 34 36 -2 0
7 Rimburg 1 12 18 6 0 6 25 32 -7 0
8 Geulsche Boys 1 12 11 3 2 7 19 28 -9 0
9 RKSVB 1 12 10 2 4 6 12 25 -13 0
10 Kakertse Boys 1 12 10 3 2 7 26 46 -20 1
11 RKTSV 1 12 10 3 1 8 13 34 -21 0
12 Berg'28 1 12 9 2 3 7 18 28 -10 0
13 Passart-VKC 1 12 1 0 1 11 8 62 -54 0