Sportvereniging VSC Utrecht te gast bij onze vereniging

Afgelopen zaterdag was het eerste elftal van de zaterdagafdeling van sportvereniging VSC Utrecht te gast bij onze vereniging. Het team uit Utrecht, dat eveneens uitkomt in de 5e klasse, was een weekendje in Limburg en verbleef in het Fletcher Hotel bij het Parkstad Limburg Stadion. Na vrijdagavond het nachtleven in Heerlen tot in de kleine uurtjes onveilig te hebben gemaakt, stonden de mannen van VSC (Velox SVVU Celeritudo) zaterdagmiddag om half drie weer fruitig en fris aan de aftrap voor de oefenwedstrijd tegen ons eerste elftal. De zeer sportieve wedstrijd, onder leiding van scheidsrechter John Regterschot, eindigde in een 5-2 overwinning voor ons eerste elftal.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*