RKTSV JO07-2

0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 61

 

Training:
Maandag van 18.15 uur t/m 19.15 uur (Veld 2-1)
Woensdag van 18.15 uur t/m 19.15 uur (Veld 2-1)

Trainer / Coach
Couvee, Tim
Leider(s)
Afgeschermd
Brouwer, Herman
Spelers
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Swinkels, Raff
0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 61

 
 voor meer details
# Logo Teamnaam Aanvang
1 Chevremont JO7-1 09:00
2 FC Landgraaf JO7-2 09:00
4 RKTSV JO7-2 09:00
5 Laura / Hopel Combinatie JO7-1 09:00
6 UOW '02 JO7-1 09:00
7 Bekkerveld JO7-3 09:00
8 V.V. Schaesberg JO7-2 09:30
0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 61

 
 voor meer details
30 September 2023

Chevremont JO7-1
Chevremont JO7-1     09:00  
V.V. Schaesberg JO7-2
 V.V. Schaesberg JO7-2

Laura / Hopel Combinatie JO7-1
Laura / Hopel Combinatie JO7-1     09:00  
UOW '02 JO7-1
 UOW '02 JO7-1

RKTSV JO7-2
RKTSV JO7-2     09:00  
Bekkerveld JO7-3
 Bekkerveld JO7-3

FC Landgraaf JO7-2
FC Landgraaf JO7-2     09:20  
FC Landgraaf JO7-2
 V.V. Schaesberg JO7-2

Laura / Hopel Combinatie JO7-1
Laura / Hopel Combinatie JO7-1     09:20  
Bekkerveld JO7-3
 Bekkerveld JO7-3

UOW '02 JO7-1
UOW '02 JO7-1     09:20  
RKTSV JO7-2
 RKTSV JO7-2

RKTSV JO7-2
RKTSV JO7-2     09:40  
Laura / Hopel Combinatie JO7-1
 Laura / Hopel Combinatie JO7-1

Chevremont JO7-1
Chevremont JO7-1     09:40  
FC Landgraaf JO7-2
 FC Landgraaf JO7-2

Bekkerveld JO7-3
Bekkerveld JO7-3     09:40  
UOW '02 JO7-1
 UOW '02 JO7-1
07 Oktober 2023

RKTSV JO7-2
RKTSV JO7-2     09:00  
Laura / Hopel Combinatie JO7-1
 Laura / Hopel Combinatie JO7-1

Chevremont JO7-1
Chevremont JO7-1     09:00  
Bekkerveld JO7-3
 Bekkerveld JO7-3

FC Landgraaf JO7-2
FC Landgraaf JO7-2     09:00  
FC Landgraaf JO7-2
 UOW '02 JO7-1

RKTSV JO7-2
RKTSV JO7-2     09:20  
V.V. Schaesberg JO7-2
 V.V. Schaesberg JO7-2

UOW '02 JO7-1
UOW '02 JO7-1     09:20  
Chevremont JO7-1
 Chevremont JO7-1

FC Landgraaf JO7-2
FC Landgraaf JO7-2     09:20  
FC Landgraaf JO7-2
 Bekkerveld JO7-3

V.V. Schaesberg JO7-2
V.V. Schaesberg JO7-2     09:40  
Laura / Hopel Combinatie JO7-1
 Laura / Hopel Combinatie JO7-1

Bekkerveld JO7-3
Bekkerveld JO7-3     09:40  
UOW '02 JO7-1
 UOW '02 JO7-1

Chevremont JO7-1
Chevremont JO7-1     09:40  
FC Landgraaf JO7-2
 FC Landgraaf JO7-2
0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 61

 
 voor meer details
Geen competitie uitslagen bekend in Sportlink van de afgelopen 2 weken.
0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 61

 
 voor meer details

Competitiestand
Geen competitiestand bekend in Sportlink.