RKTSV JO09-2

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 51

 

Training:
Maandag van 18.15 uur t/m 19.15 uur (Veld 2-4)
Woensdag van 18.15 uur t/m 19.15 uur (Veld 3)

Trainer / Coach
Afgeschermd
Berger, Jasper
Ploemen, Frank
Leider(s)
Afgeschermd
Brouwer, Herman
Spelers
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Mertens, Siem
Souren, Jim
Swinkels, Dani
Tetaj, Dior
0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 51

 
 voor meer details
# Logo Teamnaam Aanvang
1 UOW '02 JO9-3 09:15
2 FC Landgraaf JO9-2 10:00
3 V.V. Schaesberg JO9-2 10:00
4 WDZ JO9-1 10:00
5 Bekkerveld JO9-3JM 09:00
6 Laura / Hopel Combinatie JO9-2 09:30
7 RKTSV JO9-2JM 09:00
8 Chevremont JO9-1 10:00
0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 51

 
 voor meer details
26 September 2023

UOW '02 JO9-3
UOW '02 JO9-3     18:15  
RKTSV JO9-2JM
 RKTSV JO9-2JM
30 September 2023

RKTSV JO9-2JM
RKTSV JO9-2JM     09:00  
FC Landgraaf JO9-2
 FC Landgraaf JO9-2

Laura / Hopel Combinatie JO9-2
Laura / Hopel Combinatie JO9-2     09:30  
V.V. Schaesberg JO9-2
 V.V. Schaesberg JO9-2

Chevremont JO9-1
Chevremont JO9-1     10:30  
UOW '02 JO9-3
 UOW '02 JO9-3

Bekkerveld JO9-3JM
Bekkerveld JO9-3JM     10:45  
WDZ JO9-1
 WDZ JO9-1
07 Oktober 2023

RKTSV JO9-2JM
RKTSV JO9-2JM     09:00  
Laura / Hopel Combinatie JO9-2
 Laura / Hopel Combinatie JO9-2

UOW '02 JO9-3
UOW '02 JO9-3     09:15  
Bekkerveld JO9-3JM
 Bekkerveld JO9-3JM

V.V. Schaesberg JO9-2
V.V. Schaesberg JO9-2     09:30  
Chevremont JO9-1
 Chevremont JO9-1

FC Landgraaf JO9-2
FC Landgraaf JO9-2     10:00  
FC Landgraaf JO9-2
 WDZ JO9-1
0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 51

 
 voor meer details
Geen competitie uitslagen bekend in Sportlink van de afgelopen 2 weken.
0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 51

 
 voor meer details

Competitiestand
Geen competitiestand bekend in Sportlink.