RKTSV JO12-1 (M) – Sportclub Jekerdal JO12-3(M) 3 – 7
Helaas, 3-7. We hebben vandaag de kaas van ons brood laten pikken en alweer met name in de 2de helft.
Kort maar krachtig, we hebben op moed en felheid verloren. Net zoals tegen Chevremont pakken we de beste speler niet aan. We “klappen” er niet vol op en daar schieten we te kort in. Spijtig maar voor ons een goed moment om maandag de intensiteit en felheid wat omhoog te gaan schroeven. Uiteraard op een faire manier!
Zoals jullie misschien is opgevallen hadden we vandaag er voor gekozen om vaker te wisselen, hopende dat iedereen tijdig even kan bijtanken. Tevens rouleren we soms ook in de posities om meer keuze te hebben. Complimenten aan Mex en Benthe. Mex bracht de juiste energie mee naar het middenveld en Benthe vervulde goed haar taak als rechtsback. Ook complimenten aan Fedde met zijn hattrick, helaas voor het team stopte de keeper prachtig zijn vrije trap die anders in de kruising verdwenen was. Uiteraard was deze hattrick niet mogelijk zonder goede aanvoer van Enzo, Benthe en Sven. Wel balen voor Sven dat hij 1 op 1 miste want zijn loop actie als ook de pass van Fedde waren perfect, hij had zeker een goal verdiend. Sven weet wat hem te doen staat en de volgende keer is hij weer cold as ice.
Ps, de tegenstanders waren groter dan wat we gewend zijn maar vertrouw me erop, ze waren allen speelgerechtigd. Tevens mogen meisjes van de KNVB een jaar ouder zijn dan de jongens.
Fijn weekend allemaal en tot volgende week.
Ralf Mulders
