De jongste boys en girls van onze club, de JO7-1, hebben hun debuut gemaakt voor RKTSV. Na weken van voorbereiding en trainingen, onder de bezielende leiding van trainer/coach Ivo Gulpen, was het vandaag 1 november eindelijk zover.
Onder grote publieke belangstelling van vaders, moeders, opa’s en oma’s werden wedstrijden van 2×7,5 minuten gespeeld tegen de leeftijdsgenootjes van FC Landgraaf, FC Kerkrade-West en Sporting H.A.C.

De eerste wedstrijd tegen FC Landgraaf ging lange tijd gelijk op maar werd uiteindelijk met 2-4 verloren. De tweede wedstrijd tegen FC Kerkrade-West werd een kansloze 3-9 nederlaag. Maar de derde wedstrijd tegen Sporting H.A.C. werd met 2-1 gewonnen.
De resultaten van deze wedstrijden waren van ondergeschikt belang omdat plezier en spelvreugde op de eerste plaats stonden.

John Hollanders
