Op deze mooie zonnige lentedag stond de wedstrijd Chevremont JO8-1 – RKTSV JO8-1 op het programma. De jongens hadden geluk en mochten wat later starten met een wedstrijd om 10:30. Helaas is Vinz nog steeds niet helemaal beter. Gelukkig hebben we de luxe meer keepers te hebben en staat vandaag Mayar onder de lat.
Chevremont blijkt een lastige tegenstander en vanaf de aftrap zitten ze er bovenop. De eerste aanvallen worden goed afgeslagen. Mayar weet een aanval te keren, maar helaas belandt de afvallende bal bij een speler van Chevremont: 1-0.
RKTSV blijft onder druk staan en Mayar komt nog eens reddend in actie. Even later weet Dex nog op het laatste moment de bal van de lijn te halen. Ondanks de inzet van Mario, Scott en Dex glipt er toch nog een bal van afstand binnen: 2-0.
Dan weten onze jongens onder de druk uit te voetballen. We worden meteen gevaarlijk. Het is Rim die kort achter elkaar twee keer de keeper test. Even later mogen we een corner nemen en wordt Valerio gevonden. Deze probeert het met een boogbal, maar deze suist net naast de kruising.
De tegenstander heeft het er lastig mee dat we er kort op zitten, en de volgende kans volgt. Een schot van Rim spat op de lat uiteen. Maar ons aanvalsduo Mohamed en Rim jagen op de bal. Rim is er vandoor en maakt net voor de time-out de aansluitingstreffer: 2-1.
Na de time-out golft het spel op en neer. Chevremont maakt helaas al snel een derde goal. Daartegenover krijgt Valerio een goede kans. RKTSV blijft zoeken naar nog een goal. Rim speelt de bal naar Teun, die hem door tikt naar Valerio. Die probeert het nog eens, maar de keeper heeft de bal. Deze schiet hem snel uit en wat volgt is een counter van Chevremont, die erin gaat: 4-1. Even is de aandacht weg en weet Chevremont ook snel na onze aftrap weer te scoren: 5-1.
RKTSV geeft niet op. Nu is het Teun die aan de basis staat van een aanval. Via Rim wordt Valerio bereikt. Deze weet met zijn linkerbeen in de korte hoek te scoren: 5-2. Even later stopt Scott een aanval en zet RKTSV een snelle counter op. Deze weten we succesvol af te ronden. Met 5-3 gaan we op weg naar de ranja.
Aftrap na de rust. Chevremont slaat meteen toe. Siep en Mohamed werken hard om de aanvallers af te stoppen. Dan wordt er op Mario zijn voet gestapt. Even is het team afgeleid en Chevremont gebruikt dit moment. Het schot vliegt er van afstand in: 6-3. De daaropvolgende aanval weten Siep, Dex en Mayar te stoppen.
Dan doen we als RKTSV wat aanvallend terug. Rim wordt voor de goal vrijgespeeld. Zijn eerste schot wordt nog geblokt, maar de bal komt terug en hij kiest een andere hoek: 6-4.
Net voor de time-out gaat het helaas mis en wordt er drie keer kort achter elkaar gescoord. Chevremont loopt uit naar 9-4. In de time-out is er even tijd om tips te geven voor de laatste 10 minuten. We gaan sterk van start en al snel hebben we de eerste corner verdiend. Hieruit komt een kans voor Rim. Even later weet Teun de bal te onderscheppen en geeft een pass op Valerio. Zijn schot gaat net voorlangs.
Scott is weer terug in het veld en doet weer uitstekend verdedigend werk. Het spel gaat weer gelijkwaardig heen en weer. Voor het einde van de wedstrijd is het Dex die nog voor ons weet te scoren. Maar helaas weet ook Chevremont nog te scoren, wat de eindstand op 11-5 brengt.
Volgende week spelen we onze laatste wedstrijd van deze fase. Dan spelen we thuis tegen RKHBS.
Kom om 09:00u ons aanmoedigen en we maken er samen een mooie laatste wedstrijd voor de vakantie van!
Dennis Meeder en Kristof Soomers