R.K.T.S.V. JO12-1

0253 Onder 12 competitie (najaar) - Hoofdklasse 3

Training:
Maandag van 18.00 uur t/m 19.30 uur
Dinsdag van 18.00 uur t/m 19.30 uur
Donderdag van 18.00 uur t/m 19.30 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Bemelmans, Jan
Teammanager
Brouwer, Herman
Standaard functie
Heutz, Ronny
Trainer
Quodbach, Tim
Trainer
Spelers
Speler
Afgeschermd
Blasco, Luca
Bleijlevens, Keanu
Bootz, Kynan
Crutzen, Fee
Franssen, Youri
Küppers, Siebe
Quodbach, Devin
Schlenter, Pascal
Voncken, Lytchano
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
1 Sportclub Jekerdal JO12-110:15
2 RKTSV JO12-111:15
3 FC Geleen-Zuid JO12-110:00
4 V.V. Schaesberg JO12-111:30
5 Scharn JO12-110:00
6 FC Kerkrade-West JO12-110:15
Programma
...
Geen programma bekend.
Uitslagen
...
Geen uitslagen bekend.
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Sportclub Jekerdal JO12-110258115023270
2 Scharn JO12-110206223322110
3 V.V. Schaesberg JO12-110155054836120
4 FC Geleen-Zuid JO12-11013415363510
5 RKTSV JO12-110113252541-160
6 FC Kerkrade-West JO12-11020281247-350

Laatste nieuws


Programma jeugd week 14
Hierbij het wedstrijdprogramma inclusief inhaal van de jeugdafdeling voor week 14 (ma 01-04 t/m za 06-04) ...
Verder Lezen
Resultaten najaarsreeks jeugdteams
De jeugdteams hebben de volgende resultaten behaald in de najaarsreeks: Team Gespeeld-Gewonnen-Gelijk-Verloren-Punten-Voor-Tegen-Doelsaldo RKTSV JO11-1 10 6 0 4 18 42 ...
Verder Lezen
Aan het laden...