R.K.T.S.V. JO12-1

0253 Onder 12 competitie (najaar) - Hoofdklasse 3

Training:
Maandag van 18.00 uur t/m 19.30 uur
Dinsdag van 18.00 uur t/m 19.30 uur
Donderdag van 18.00 uur t/m 19.30 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Ass.-trainer/coach
Bost, René
Standaard functie
Brouwer, Herman
Trainer
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Blasco, Luca
Hambuckers, Zoe
Hooi, Shariviana
Scheilen, Keano
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
Programma
...
Geen programma bekend.
Uitslagen
...
Geen uitslagen bekend.
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Sportclub Jekerdal JO12-110258115023270
2 Scharn JO12-110206223322110
3 V.V. Schaesberg JO12-110155054836120
4 FC Geleen-Zuid JO12-11013415363510
5 RKTSV JO12-110113252541-160
6 FC Kerkrade-West JO12-11020281247-350

Laatste nieuws


Programma jeugd week 14
Hierbij het wedstrijdprogramma inclusief inhaal van de jeugdafdeling voor week 14 (ma 01-04 t/m za 06-04) ...
Verder Lezen
Resultaten najaarsreeks jeugdteams
De jeugdteams hebben de volgende resultaten behaald in de najaarsreeks: Team Gespeeld-Gewonnen-Gelijk-Verloren-Punten-Voor-Tegen-Doelsaldo RKTSV JO11-1 10 6 0 4 18 42 ...
Verder Lezen