R.K.T.S.V. JO11-2

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08

Training:
Maandag van 18.15 uur t/m 19.30 uur
Woensdag van 18.15 uur t/m 19.30 uur

Trainer / Coach
Afgeschermd
Leiders
Bemelmans, Jan
Brouwer, Herman
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Becker, Rafael
Benyahia, Anouar
Brouwers, Tijn
Eggen, Tijn
Fuhren, Noud
Hendriks, Dylano
Hoogeveen, Jay-c
Hooi, Dininho
Schleepen, Jesse
0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08
 voor meer details
# Logo Teamnaam Aanvang
1 RKTSV JO11-2 10:15
2 FC Kerkrade-West JO11-2 11:00
3 KVC Oranje JO11-1 10:30
4 VV Hellas JO11-1JM 11:15
5 WDZ JO11-1JM 10:30
6 Weltania JO11-1 10:30
7 V.V. Schaesberg JO11-3 11:00
8 SJO ESB '19 JO11-2 11:30
0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08
 voor meer details
28 September 2022
RKTSV JO11-2   18:30   V.V. Schaesberg JO11-3
01 Oktober 2022
WDZ JO11-1JM   10:30   VV Hellas JO11-1JM
Weltania JO11-1   10:30   KVC Oranje JO11-1
V.V. Schaesberg JO11-3   11:00   FC Kerkrade-West JO11-2
SJO ESB '19 JO11-2   11:30   RKTSV JO11-2
08 Oktober 2022
RKTSV JO11-2   10:15   WDZ JO11-1JM
KVC Oranje JO11-1   10:30   SJO ESB '19 JO11-2
FC Kerkrade-West JO11-2   11:00   VV Hellas JO11-1JM
V.V. Schaesberg JO11-3   11:00   Weltania JO11-1
0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08
 voor meer details
24 September 2022
VV Hellas JO11-1JM   8 - 0   SJO ESB '19 JO11-2
FC Kerkrade-West JO11-2   5 - 3   Weltania JO11-1
KVC Oranje JO11-1   3 - 5   WDZ JO11-1JM
17 September 2022
SJO ESB '19 JO11-2   2 - 2   Weltania JO11-1
VV Hellas JO11-1JM   4 - 5   RKTSV JO11-2
WDZ JO11-1JM   10 - 2   V.V. Schaesberg JO11-3
KVC Oranje JO11-1   1 - 15   FC Kerkrade-West JO11-2
0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08
 voor meer details
Competitiestand
# Logo Teamnaam   G PT W GL V DV DT DS PM
1 FC Kerkrade-West JO11-2   3 9 3 0 0 29 4 25 0
2 WDZ JO11-1JM   3 7 2 1 0 16 6 10 0
3 RKTSV JO11-2   2 6 2 0 0 19 4 15 0
4 VV Hellas JO11-1JM   3 6 2 0 1 27 5 22 0
5 Weltania JO11-1   3 2 0 2 1 6 8 -2 0
6 SJO ESB '19 JO11-2   3 1 0 1 2 2 19 -17 0
7 V.V. Schaesberg JO11-3   2 0 0 0 2 2 25 -23 0
8 KVC Oranje JO11-1   3 0 0 0 3 4 34 -30 0