R.K.T.S.V. 4

0519 Mannen Zondag reserve - 6e klasse 04
Achterste rij van links naar rechts:

Middelste rij van links naar rechts:

Voorste rij van links naar rechts:

Training:
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Afgeschermd
Bemelmans, Jan
Teammanager
Sturtz, Nicky
Teammanager
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Donners, Sonny
Evers, Keanu
Flecken, Wesley
Hendriks, Ricardo
Hiemerda, Kevin
Jacobs, Tim
Lochner, Mischa
Moonen, Mick
Moonen, Ryan
Routheut, Roy
Sturtz, Nicky
Swillens, Leroy
Weerden, Bas van der
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
1 RKMVC 411:00
2 IASON 110:00
3 Chevremont 311:30
4 RKTSV 412:15
5 SSA Haanrade/SVA 309:45
6 RKSVB 210:00
7 WDZ 510:00
8 KVC Oranje 409:30
9 Rood Groen LVC'01 310:00
10 V.V. Schaesberg 511:00
11 ST SV Geuldal/FC Gulpen 412:00
12 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 311:00
Programma
02 Februari 2020
KVC Oranje 4 09:30 IASON 1
Rood Groen LVC'01 3 10:00 RKSVB 2
WDZ 5 10:00 SSA Haanrade/SVA 3
ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 11:00 RKTSV 4
ST SV Geuldal/FC Gulpen 4 12:00 RKMVC 4
04 Februari 2020
V.V. Schaesberg 5 20:00 Chevremont 3
09 Februari 2020
RKMVC 4 09:30 V.V. Schaesberg 5
SSA Haanrade/SVA 3 09:45 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3
IASON 1 10:00 ST SV Geuldal/FC Gulpen 4
RKSVB 2 10:00 WDZ 5
Chevremont 3 11:30 Rood Groen LVC'01 3
RKTSV 4 12:15 KVC Oranje 4
Uitslagen
26 Januari 2020
IASON 1 3 - 0 RKSVB 2
SSA Haanrade/SVA 3 0 - 2 RKMVC 4
WDZ 5 0 - 4 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3
KVC Oranje 4 1 - 4 Chevremont 3
19 Januari 2020
RKMVC 4 5 - 3 KVC Oranje 4
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 IASON 110247303214180
2 Chevremont 310248023316170
3 SSA Haanrade/SVA 31022712261790
4 Rood Groen LVC'01 39196124720270
5 RKMVC 411186052427-30
6 V.V. Schaesberg 510155053117140
7 KVC Oranje 410144242629-30
8 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3812332201730
9 RKSVB 210113252030-100
10 RKTSV 4993061520-50
11 WDZ 511310101943-240
12 ST SV Geuldal/FC Gulpen 410000101356-430

Laatste nieuws


Verenigingstopscorer bijgewerkt
De verenigingstopscorer lijst is bijgewerkt. Check de volgende link voor de actuele stand ...
Verder Lezen
Bekerprogramma 2018-2019
Zondag 2 september 2018 RKTSV 1-UOW'02 1 14.30 uur VV SCM 4-RKTSV 2 14.00 uur RKTSV 3-EHC 2 10.00 uur ...
Verder Lezen
Indeling competie 2018-2019
RKTSV 1, SV Brunssum, KVC Oranje, Abdissenbosch, Passart-VKC, Voerendaal, RKHBS, Kakertse Boys, WDZ, FC Kerkrade-West, Zwart-Wit'19, Eikenderveld, Rood Groen LVC'01, ...
Verder Lezen