R.K.T.S.V. 3

0519 Mannen Zondag reserve - 5e klasse 04
Achterste rij van links naar rechts:

Middelste rij van links naar rechts:

Voorste rij van links naar rechts:

Training:
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Bemelmans, Jan
Teammanager
Henssen, Mike
Teammanager
Slangen, Marc
Teammanager
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Berg, Andre vd
Verdediger
Boekhorst, Dennis te
Donners, Dion
Aanvaller
Essers, Maurice
Verdediger
Gramsma, Patrick
Aanvaller
Hendriks, Bjorn
Verdediger
Henssen, Mike
Aanvaller
Kalnenek, Erik
Moll, Ricardo van
Moll, Sven van
Severens, Leon
Slangen, Marc
Vijgen, Frank
Vluggen, Luc
Zagozdon, Adam
Zijlstra, Maurice
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
1 Sportclub'25 310:00
2 Eikenderveld 210:45
3 RKHBS 310:00
4 Bekkerveld 510:00
5 V.V. Schaesberg 311:00
6 SV Geuldal 212:00
7 Vijlen 211:00
8 WDZ 310:30
9 Rood Groen LVC'01 212:00
10 RKTSV 310:00
11 FC Kerkrade-West 310:00
12 ST Rimburg/UOW'02 210:30
Programma
17 November 2019
RKHBS 3 09:30 Vijlen 2
Bekkerveld 5 10:00 FC Kerkrade-West 3
Sportclub'25 3 10:00 Rood Groen LVC'01 2
Eikenderveld 2 10:45 RKTSV 3
V.V. Schaesberg 3 11:00 WDZ 3
SV Geuldal 2 12:00 ST Rimburg/UOW'02 2
24 November 2019
FC Kerkrade-West 3 10:00 ST Rimburg/UOW'02 2
Bekkerveld 5 10:00 RKHBS 3
WDZ 3 10:00 Rood Groen LVC'01 2
Sportclub'25 3 10:00 V.V. Schaesberg 3
RKTSV 3 10:00 Vijlen 2
Eikenderveld 2 10:45 SV Geuldal 2
01 December 2019
ST Rimburg/UOW'02 2 10:30 RKTSV 3
WDZ 3 10:30 RKHBS 3
Vijlen 2 11:00 FC Kerkrade-West 3
V.V. Schaesberg 3 11:00 Eikenderveld 2
Rood Groen LVC'01 2 12:00 Bekkerveld 5
SV Geuldal 2 12:00 Sportclub'25 3
Uitslagen
10 November 2019
WDZ 3 1 - 5 Bekkerveld 5
FC Kerkrade-West 3 1 - 8 Eikenderveld 2
Rood Groen LVC'01 2 2 - 1 RKHBS 3
Vijlen 2 0 - 5 SV Geuldal 2
ST Rimburg/UOW'02 2 0 - 1 V.V. Schaesberg 3
RKTSV 3 0 - 2 Sportclub'25 3
03 November 2019
FC Kerkrade-West 3 1 - 6 Rood Groen LVC'01 2
Vijlen 2 2 - 1 ST Rimburg/UOW'02 2
Bekkerveld 5 10 - 0 V.V. Schaesberg 3
RKHBS 3 4 - 1 SV Geuldal 2
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Sportclub'25 3618600229130
2 Bekkerveld 57186013511240
3 Rood Groen LVC'01 2714421249150
4 WDZ 3611321171250
5 Eikenderveld 2510311186120
6 Vijlen 279304819-110
7 RKTSV 368222151500
8 SV Geuldal 278223221930
9 RKHBS 3762051319-60
10 FC Kerkrade-West 3762051232-200
11 V.V. Schaesberg 3741151135-240
12 ST Rimburg/UOW'02 260006718-110

Laatste nieuws


Verenigingstopscorer bijgewerkt
De verenigingstopscorer lijst is bijgewerkt. Check de volgende link voor de actuele stand ...
Verder Lezen
Bekerprogramma 2018-2019
Zondag 2 september 2018 RKTSV 1-UOW'02 1 14.30 uur VV SCM 4-RKTSV 2 14.00 uur RKTSV 3-EHC 2 10.00 uur ...
Verder Lezen
Indeling competie 2018-2019
RKTSV 1, SV Brunssum, KVC Oranje, Abdissenbosch, Passart-VKC, Voerendaal, RKHBS, Kakertse Boys, WDZ, FC Kerkrade-West, Zwart-Wit'19, Eikenderveld, Rood Groen LVC'01, ...
Verder Lezen