R.K.T.S.V. 3

0519 Mannen Zondag reserve - 6e klasse 05
Achterste rij van links naar rechts:

Middelste rij van links naar rechts:

Voorste rij van links naar rechts:

Training:
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Bemelmans, Jan
Teammanager
Hendriks, Bjorn
Teammanager
Vinders, Tim
Teammanager
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bejas, Maurice
Boekhorst, Dennis te
Dortants, Pascal
Gramsma, Patrick
Hendriks, Bjorn
Kalnenek, Erik
Moll, Sven van
Severens, Leon
Vijgen, Frank
Vinders, Tim
Zijlstra, Maurice
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
1 Chevremont 311:30
2 KVC Oranje 413:00
3 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 311:00
4 SSA Haanrade/SVA 309:45
5 WDZ 510:00
6 Eikenderveld 413:30
7 RKMVC 411:00
8 V.V. Schaesberg 510:30
9 RKSVB 210:00
10 RKTSV 309:30
11 FC Landgraaf 411:00
12 Rood Groen LVC'01 310:00
Programma
27 September 2020
RKTSV 3 09:30 Chevremont 3
Rood Groen LVC'01 3 10:00 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3
RKSVB 2 10:00 KVC Oranje 4
V.V. Schaesberg 5 10:30 Eikenderveld 4
RKMVC 4 11:00 SSA Haanrade/SVA 3
FC Landgraaf 4 11:00 WDZ 5
04 Oktober 2020
RKTSV 3 09:30 V.V. Schaesberg 5
SSA Haanrade/SVA 3 09:45 WDZ 5
ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 11:00 RKMVC 4
Chevremont 3 11:30 Rood Groen LVC'01 3
KVC Oranje 4 13:00 FC Landgraaf 4
Eikenderveld 4 13:30 RKSVB 2
Uitslagen
20 September 2020
KVC Oranje 4 2 - 3 V.V. Schaesberg 5
ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 2 - 4 FC Landgraaf 4
Eikenderveld 4 2 - 7 RKTSV 3
WDZ 5 0 - 0 RKMVC 4
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 RKTSV 3131007250
2 FC Landgraaf 4131004220
3 V.V. Schaesberg 5131003210
4 RKMVC 4110100000
5 WDZ 5110100000
6 Chevremont 3000000000
7 RKSVB 2000000000
8 Rood Groen LVC'01 3000000000
9 SSA Haanrade/SVA 3000000000
10 KVC Oranje 41000123-10
11 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 31000124-20
12 Eikenderveld 41000127-50

Laatste nieuws


Verenigingstopscorer bijgewerkt
De verenigingstopscorer lijst is bijgewerkt. Check de volgende link voor de actuele stand ...
Verder Lezen
Bekerprogramma 2018-2019
Zondag 2 september 2018 RKTSV 1-UOW'02 1 14.30 uur VV SCM 4-RKTSV 2 14.00 uur RKTSV 3-EHC 2 10.00 uur ...
Verder Lezen
Indeling competie 2018-2019
RKTSV 1, SV Brunssum, KVC Oranje, Abdissenbosch, Passart-VKC, Voerendaal, RKHBS, Kakertse Boys, WDZ, FC Kerkrade-West, Zwart-Wit'19, Eikenderveld, Rood Groen LVC'01, ...
Verder Lezen