R.K.T.S.V. 3

0519 Mannen Zondag reserve - 5e klasse 04
Achterste rij van links naar rechts:

Middelste rij van links naar rechts:

Voorste rij van links naar rechts:

Training:
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Afgeschermd
Teammanager
Bemelmans, Jan
Teammanager
Slangen, Marc
Teammanager
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Aanvaller
Afgeschermd
Afgeschermd
Berg, Andre vd
Verdediger
Boekhorst, Dennis te
Donners, Dion
Aanvaller
Essers, Maurice
Verdediger
Gramsma, Patrick
Aanvaller
Hendriks, Bjorn
Verdediger
Kalnenek, Erik
Moll, Ricardo van
Moll, Sven van
Severens, Leon
Slangen, Marc
Vijgen, Frank
Zagozdon, Adam
Zijlstra, Maurice
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
1 Sportclub'25 310:00
2 Eikenderveld 210:45
3 RKHBS 310:00
4 Bekkerveld 510:00
5 V.V. Schaesberg 311:00
6 SV Geuldal 212:00
7 Vijlen 211:00
8 WDZ 310:30
9 Rood Groen LVC'01 212:00
10 RKTSV 310:00
11 FC Kerkrade-West 310:00
12 ST Rimburg/UOW'02 210:30
Programma
24 November 2019
FC Kerkrade-West 3 10:00 ST Rimburg/UOW'02 2
Bekkerveld 5 10:00 RKHBS 3
WDZ 3 10:00 Rood Groen LVC'01 2
RKTSV 3 10:00 Vijlen 2
Sportclub'25 3 10:00 V.V. Schaesberg 3
Eikenderveld 2 10:45 SV Geuldal 2
01 December 2019
RKTSV 3 10:00 ST Rimburg/UOW'02 2
WDZ 3 10:30 RKHBS 3
Vijlen 2 11:00 FC Kerkrade-West 3
V.V. Schaesberg 3 11:00 Eikenderveld 2
Rood Groen LVC'01 2 12:00 Bekkerveld 5
SV Geuldal 2 12:00 Sportclub'25 3
Uitslagen
17 November 2019
SV Geuldal 2 11 - 0 ST Rimburg/UOW'02 2
V.V. Schaesberg 3 3 - 2 WDZ 3
Eikenderveld 2 3 - 2 RKTSV 3
Bekkerveld 5 5 - 2 FC Kerkrade-West 3
Sportclub'25 3 2 - 4 Rood Groen LVC'01 2
RKHBS 3 4 - 5 Vijlen 2
10 November 2019
WDZ 3 1 - 5 Bekkerveld 5
FC Kerkrade-West 3 1 - 8 Eikenderveld 2
Vijlen 2 0 - 5 SV Geuldal 2
Rood Groen LVC'01 2 2 - 1 RKHBS 3
ST Rimburg/UOW'02 2 0 - 1 V.V. Schaesberg 3
RKTSV 3 0 - 2 Sportclub'25 3
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Bekkerveld 58217014013270
2 Sportclub'25 37186012413110
3 Rood Groen LVC'01 28175212811170
4 Eikenderveld 2613411218130
5 Vijlen 28124041323-100
6 WDZ 3711322191540
7 SV Geuldal 28113233319140
8 RKTSV 3782231718-10
9 V.V. Schaesberg 3872151437-230
10 RKHBS 3862061724-70
11 FC Kerkrade-West 3862061437-230
12 ST Rimburg/UOW'02 270007729-220

Laatste nieuws


Verenigingstopscorer bijgewerkt
De verenigingstopscorer lijst is bijgewerkt. Check de volgende link voor de actuele stand ...
Verder Lezen
Bekerprogramma 2018-2019
Zondag 2 september 2018 RKTSV 1-UOW'02 1 14.30 uur VV SCM 4-RKTSV 2 14.00 uur RKTSV 3-EHC 2 10.00 uur ...
Verder Lezen
Indeling competie 2018-2019
RKTSV 1, SV Brunssum, KVC Oranje, Abdissenbosch, Passart-VKC, Voerendaal, RKHBS, Kakertse Boys, WDZ, FC Kerkrade-West, Zwart-Wit'19, Eikenderveld, Rood Groen LVC'01, ...
Verder Lezen