R.K.T.S.V. 2

0519 Mannen Zondag reserve - 4e klasse 02
Achterste rij van links naar rechts:

Middelste rij van links naar rechts:

Voorste rij van links naar rechts:

Training:
Dinsdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Bemelmans, Jan
Teammanager
Gillessen, Jos
Teammanager
Hanssen, Marcel
Teammanager
Muijen, John
Trainer
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Gillessen, Devlin
Doelverdediger
Hamers, Stijn
Leeyen, Jeffrey
Mertens, Sil
Rademacher, Mitchel
Ramaekers, Rody
Regtop, Bryan
Rütten, Gilby
Schornstein, Jan
Schröder, Tom
Spoel, Dylan
Spoel, Jay
Stijfs, Aron
Uijl, Joost den
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
1 RKHBS 411:00
2 Passart-VKC 309:45
3 SSA West United 514:00
4 KVC Oranje 311:00
5 Laura/Hopel Combinatie 310:00
6 Bekkerveld 412:30
7 RKMVC 211:00
9 RKTSV 211:00
10 Partij 210:30
11 FC Kerkrade-West 212:00
12 Weltania 309:30
Programma
27 September 2020
Weltania 3 09:30 SSA West United 5
Partij 2 10:30 RKHBS 4
RKTSV 2 11:00 Passart-VKC 3
FC Kerkrade-West 2 12:00 Laura/Hopel Combinatie 3
RKMVC 2 12:30 KVC Oranje 3
04 Oktober 2020
Passart-VKC 3 09:45 FC Kerkrade-West 2
RKHBS 4 10:00 Weltania 3
KVC Oranje 3 11:00 Laura/Hopel Combinatie 3
Bekkerveld 4 12:00 RKTSV 2
SSA West United 5 14:00 RKMVC 2
Uitslagen
20 September 2020
SSA West United 5 2 - 4 FC Kerkrade-West 2
RKHBS 4 3 - 0 RKTSV 2
Bekkerveld 4 1 - 0 Partij 2
Laura/Hopel Combinatie 3 3 - 1 RKMVC 2
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 RKHBS 4131003030
2 FC Kerkrade-West 2131004220
3 Laura/Hopel Combinatie 3131003120
4 Bekkerveld 4131001010
5 KVC Oranje 3000000000
6 Passart-VKC 3000000000
7 Weltania 3000000000
8 Partij 21000101-10
9 SSA West United 51000124-20
10 RKMVC 21000113-20
11 RKTSV 21000103-30

Laatste nieuws


Programma voorbereiding selectie 2018-2019

Zondag 12 augustus Eerste training 11.00 uur Zondag 19 augustus RKTSV 1-De Leeuw 1 11.00 uur RKTSV 2-De Leeuw 2 ...
Verder Lezen

Bekerprogramma 2018-2019

Zondag 2 september 2018 RKTSV 1-UOW'02 1 14.30 uur VV SCM 4-RKTSV 2 14.00 uur RKTSV 3-EHC 2 10.00 uur ...
Verder Lezen

Indeling competie 2018-2019

RKTSV 1, SV Brunssum, KVC Oranje, Abdissenbosch, Passart-VKC, Voerendaal, RKHBS, Kakertse Boys, WDZ, FC Kerkrade-West, Zwart-Wit'19, Eikenderveld, Rood Groen LVC'01, ...
Verder Lezen