R.K.T.S.V. 1

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) - 5e klasse A
 

Training:
Dinsdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Trainer / Coach
Spijkers, Piet
Grensrechter
Afgeschermd
Lückers, Marco
Leiders
Afgeschermd
Hanssen, René
Klein, Siegert
Lamers, Rob
Lamers, Rob
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Baldebah, Ibrahima
Geelen, Jop
Hamers, Stijn
Jonker, Marc
Koyuncu, Bayram Ali
Leeyen, Jeffrey
Lückers, Rayvano
Middelhoven, Youri
Peters, Marvin
Pinna, Mauro
Prins, Menno
Regtop, Bryan
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) - 5e klasse A
 
 voor meer details
# Logo Teamnaam Aanvang
1 RKASV 1 14:30
2 RKSVB 1 14:30
3 Kakertse Boys 1 14:30
4 Partij 1 14:30
5 Daalhof 1 14:30
6 Berg'28 1 14:30
7 Geulsche Boys 1 14:30
8 RKTSV 1 14:30
9 Sporting H.A.C. 1 14:30
10 SNC'14 1 14:30
11 Amstenrade 1 14:30
12 Rimburg 1 14:30
14 Geertruidse Boys 1 14:30
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) - 5e klasse A
 
 voor meer details
28 Januari 2023
Geertruidse Boys 1   18:00   RKTSV 1
29 Januari 2023
Sporting H.A.C. 1   14:30   Geulsche Boys 1
Amstenrade 1   14:30   Daalhof 1
RKASV 1   14:30   RKSVB 1
Rimburg 1   14:30   Partij 1
SNC'14 1   14:30   Berg'28 1
02 Februari 2023
RKSVB 1   20:00   Kakertse Boys 1
05 Februari 2023
Amstenrade 1   14:30   Partij 1
Geertruidse Boys 1   14:30   RKASV 1
RKTSV 1   14:30   Geulsche Boys 1
Rimburg 1   14:30   Kakertse Boys 1
SNC'14 1   14:30   Daalhof 1
Sporting H.A.C. 1   14:30   Berg'28 1
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) - 5e klasse A
 
 voor meer details
26 Januari 2023
Rimburg 1   2 - 0   Berg'28 1
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) - 5e klasse A
 
 voor meer details

Competitiestand
# Logo Teamnaam   G PT W GL V DV DT DS PM
1 Sporting H.A.C. 1   10 24 8 0 2 34 14 20 0
2 Daalhof 1   10 22 7 1 2 24 13 11 0
3 SNC'14 1   10 22 7 1 2 28 18 10 0
4 Amstenrade 1   10 20 6 2 2 26 11 15 0
5 Berg'28 1   10 20 6 2 2 31 17 14 0
6 Geertruidse Boys 1   10 19 6 1 3 20 19 1 0
7 Partij 1   11 16 5 1 5 25 18 7 0
8 RKASV 1   10 15 4 3 3 22 24 -2 0
9 Rimburg 1   10 12 4 0 6 17 20 -3 0
10 RKTSV 1   10 10 3 1 6 17 20 -3 0
11 Kakertse Boys 1   10 4 1 1 8 21 37 -16 0
12 Geulsche Boys 1   10 2 0 2 8 8 35 -27 0
13 RKSVB 1   9 1 0 1 8 6 33 -27 0

Stand 1e Periode
# Logo Teamnaam   G PT W GL V DV DT DS PM
1 Sporting H.A.C. 1   10 24 8 0 2 34 14 20 0
2 Daalhof 1   10 22 7 1 2 24 13 11 0
3 SNC'14 1   10 22 7 1 2 28 18 10 0
4 Amstenrade 1   10 20 6 2 2 26 11 15 0
5 Berg'28 1   10 20 6 2 2 31 17 14 0
6 Geertruidse Boys 1   10 19 6 1 3 20 19 1 0
7 Partij 1   11 16 5 1 5 25 18 7 0
8 RKASV 1   10 15 4 3 3 22 24 -2 0
9 Rimburg 1   10 12 4 0 6 17 20 -3 0
10 RKTSV 1   10 10 3 1 6 17 20 -3 0
11 Kakertse Boys 1   10 4 1 1 8 21 37 -16 0
12 Geulsche Boys 1   10 2 0 2 8 8 35 -27 0
13 RKSVB 1   9 1 0 1 8 6 33 -27 0

Stand 2e Periode
# Logo Teamnaam   G PT W GL V DV DT DS PM
1 Amstenrade 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berg'28 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Daalhof 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geertruidse Boys 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geulsche Boys 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kakertse Boys 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Partij 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKASV 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKSVB 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKTSV 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rimburg 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SNC'14 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sporting H.A.C. 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0

Stand 3e Periode
# Logo Teamnaam   G PT W GL V DV DT DS PM
1 Amstenrade 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berg'28 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Daalhof 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geertruidse Boys 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geulsche Boys 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kakertse Boys 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Partij 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKASV 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKSVB 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKTSV 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rimburg 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SNC'14 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sporting H.A.C. 1   0 0 0 0 0 0 0 0 0