R.K.T.S.V. 1

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) - 4e klasse B

Training:
Dinsdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Bemelmans, Jan
Teammanager
Hanssen, Leon
Assistent-scheidsrechter(club)
Klein, Siegert
Teammanager
Lamers, Rob
Standaard functie
Stawenga, Henk Jr.
Trainer/coach
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Fisscher, Justin
Freudenberg, Daniel
Gibbels, Duncan
Lopatka, Rodney Silvester Martinus
Mingelers, Jesse
Mohnen, Remco
Otten, Nigel
Peters, Marvin
Prins, Menno
Velting, Marvin
Verbeucken, Ricardo
Weerman, Ron
Wetering, Simon van de
Indeling
#LogoTeamnaamAanvang
1 FC Kerkrade-West14:30
2 SV Zwart - Wit '1914:30
3 FC Gulpen14:30
4 RKHBS14:30
5 Vaesrade14:30
6 Rood Groen LVC'0114:30
7 RKTSV14:30
8 Eikenderveld14:30
9 RKMVC14:30
10 Kakertse Boys14:30
11 Voerendaal14:30
12 UOW '0214:30
13 SV Geuldal14:30
14 Passart-VKC14:30
Programma
04 Oktober 2020
FC Kerkrade-West 14:30 Voerendaal
FC Gulpen 14:30 RKTSV
Vaesrade 14:30 Passart-VKC
Rood Groen LVC'01 14:30 Eikenderveld
SV Geuldal 14:30 Kakertse Boys
SV Zwart - Wit '19 14:30 RKMVC
RKHBS 14:30 UOW '02
11 Oktober 2020
Passart-VKC 14:30 FC Kerkrade-West
RKMVC 14:30 SV Geuldal
UOW '02 14:30 FC Gulpen
Eikenderveld 14:30 RKHBS
RKTSV 14:30 Vaesrade
Kakertse Boys 14:30 Rood Groen LVC'01
Voerendaal 14:30 SV Zwart - Wit '19
Uitslagen
27 September 2020
Passart-VKC 1 - 1 RKTSV
Kakertse Boys 0 - 4 RKHBS
UOW '02 0 - 0 FC Kerkrade-West
Voerendaal 0 - 0 FC Gulpen
Eikenderveld 2 - 1 Vaesrade
SV Geuldal 3 - 4 SV Zwart - Wit '19
RKMVC 1 - 3 Rood Groen LVC'01
20 September 2020
FC Gulpen 3 - 1 Passart-VKC
FC Kerkrade-West 7 - 1 Kakertse Boys
Vaesrade 0 - 4 UOW '02
Rood Groen LVC'01 3 - 1 SV Geuldal
SV Zwart - Wit '19 1 - 2 Eikenderveld
RKTSV 0 - 5 Voerendaal
RKHBS 2 - 3 RKMVC
Standen

COMPETITIESTAND
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Rood Groen LVC'01262006240
2 Eikenderveld262004220
3 FC Kerkrade-West241107160
4 Voerendaal241105050
5 UOW '02241104040
6 FC Gulpen241103120
7 RKHBS231016330
8 SV Zwart - Wit '19231015500
9 RKMVC2310145-10
10 Passart-VKC2101124-20
11 RKTSV2101116-50
12 SV Geuldal2000247-30
13 Vaesrade2000216-50
14 Kakertse Boys20002111-100

STAND 1e PERIODE
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Rood Groen LVC'01262006240
2 Eikenderveld262004220
3 FC Kerkrade-West241107160
4 Voerendaal241105050
5 UOW '02241104040
6 FC Gulpen241103120
7 RKHBS231016330
8 SV Zwart - Wit '19231015500
9 RKMVC2310145-10
10 Passart-VKC2101124-20
11 RKTSV2101116-50
12 SV Geuldal2000247-30
13 Vaesrade2000216-50
14 Kakertse Boys20002111-100

STAND 2e PERIODE
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Eikenderveld000000000
2 FC Gulpen000000000
3 FC Kerkrade-West000000000
4 Kakertse Boys000000000
5 Passart-VKC000000000
6 RKHBS000000000
7 RKMVC000000000
8 RKTSV000000000
9 Rood Groen LVC'01000000000
10 SV Geuldal000000000
11 SV Zwart - Wit '19000000000
12 UOW '02000000000
13 Vaesrade000000000
14 Voerendaal000000000

STAND 3e PERIODE
#LogoTeamnaamGPTWGLVDVDTDSPM
1 Eikenderveld000000000
2 FC Gulpen000000000
3 FC Kerkrade-West000000000
4 Kakertse Boys000000000
5 Passart-VKC000000000
6 RKHBS000000000
7 RKMVC000000000
8 RKTSV000000000
9 Rood Groen LVC'01000000000
10 SV Geuldal000000000
11 SV Zwart - Wit '19000000000
12 UOW '02000000000
13 Vaesrade000000000
14 Voerendaal000000000

Laatste nieuws


Verenigingstopscorer bijgewerkt
De verenigingstopscorer lijst is bijgewerkt. Check de volgende link voor de actuele stand ...
Verder Lezen
Samenvatting RKTSV 1 – KVC Oranje 1
Door omstandigheden is het momenteel niet mogelijk om YouTube video's direct op deze pagina weer te geven. Om de samenvatting  ...
Verder Lezen
Contract met hoofdtrainer Elmar Choinowski verlengd
Het bestuur heeft het contract met hoofdtrainer Elmar Choinowski met een jaar verlengd. Dit betekent dat Elmar, die vanaf 1 ...
Verder Lezen
Voorbeschouwing KVC Oranje 1 – RKTSV 1
Zondag staat er weer eens een onvervalste Kerkraadse derby op het programma in de vierde klasse B van het amateurvoetbal ...
Verder Lezen