R.K.T.S.V. 4

0519 Mannen Zondag reserve - 6e klasse 05
Achterste rij van links naar rechts:

Middelste rij van links naar rechts:

Voorste rij van links naar rechts:

Training:
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Bemelmans, Jan
Teammanager
Gulpers, Guido
Teammanager
Sturtz, Nicky
Teammanager
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Elzinga, Luke
Evers, Keanu
Flecken, Wesley
Haagmans, Jeffrey
Hendriks, Ricardo
Hiemerda, Kevin
Jacobs, Tim
Lochner, Mischa
Moonen, Mick
Routheut, Roy
Sturtz, Nicky
Swillens, Mitch
Verheijen, Bouko
Weerden, Bas van der
Indeling
# Logo Teamnaam Aanvang
1 Langeberg 3 10:30
2 UOW '02 5 10:30
3 V.V. Schaesberg 4 10:30
6 RKTSV 4 12:15
7 SVN/BtB Consultancy 3 11:00
8 Bekkerveld 5 10:00
9 SVA 2 12:00
10 KVC Oranje 4 09:30
11 Haanrade 2 11:30
12 Laura/Hopel Combinatie 5 10:30
Programma
30 Mei 2019
KVC Oranje 4 09:30 Laura/Hopel Combinatie 5
V.V. Schaesberg 4 10:30 Bekkerveld 5
UOW '02 5 10:30 SVN/BtB Consultancy 3
02 Juni 2019
Bekkerveld 5 10:00 V.V. Schaesberg 4
Haanrade 2 11:30 Laura/Hopel Combinatie 5
Uitslagen
26 Mei 2019
Haanrade 2 1 - 2 KVC Oranje 4
UOW '02 5 2 - 5 V.V. Schaesberg 4
Bekkerveld 5 1 - 0 SVN/BtB Consultancy 3
21 Mei 2019
Bekkerveld 5 3 - 1 Laura/Hopel Combinatie 5
19 Mei 2019
SVA 2 5 - 2 UOW '02 5
SVN/BtB Consultancy 3 3 - 1 Haanrade 2
V.V. Schaesberg 4 7 - 1 Langeberg 3
KVC Oranje 4 0 - 4 Bekkerveld 5
12 Mei 2019
Haanrade 2 6 - 1 RKTSV 4
SVN/BtB Consultancy 3 2 - 4 SVA 2
UOW '02 5 0 - 2 KVC Oranje 4
Standen

COMPETITIESTAND
# Logo Teamnaam G PT W GL V DV DT DS PM
1 Bekkerveld 5 14 39 13 0 1 54 8 46 0
2 SVN/BtB Consultancy 3 17 34 11 1 5 46 28 18 0
3 Haanrade 2 16 30 10 0 6 43 28 15 0
4 KVC Oranje 4 17 28 8 4 5 41 42 -1 0
5 V.V. Schaesberg 4 16 25 8 1 7 54 36 18 0
6 Langeberg 3 17 24 7 3 7 33 36 -3 0
7 UOW '02 5 17 21 7 0 10 42 41 1 0
8 SVA 2 18 20 6 2 10 43 46 -3 0
9 Laura/Hopel Combinatie 5 16 10 3 1 12 12 57 -45 0
10 RKTSV 4 16 9 3 0 13 25 71 -46 0

Laatste nieuws


Bekerprogramma 2018-2019
Zondag 2 september 2018 RKTSV 1-UOW'02 1 14.30 uur VV SCM 4-RKTSV 2 14.00 uur RKTSV 3-EHC 2 10.00 uur ...
Verder Lezen
Indeling competie 2018-2019
RKTSV 1, SV Brunssum, KVC Oranje, Abdissenbosch, Passart-VKC, Voerendaal, RKHBS, Kakertse Boys, WDZ, FC Kerkrade-West, Zwart-Wit'19, Eikenderveld, Rood Groen LVC'01, ...
Verder Lezen