R.K.T.S.V. 4

0519 Mannen Zondag reserve - 6e klasse 04
Achterste rij van links naar rechts:

Middelste rij van links naar rechts:

Voorste rij van links naar rechts:

Training:
Vrijdag van 19.30 uur t/m 21.00 uur

Staf
Spelers
Indeling
Programma
Uitslagen
Standen
Staf
Staflid
Afgeschermd
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Bemelmans, Jan
Teammanager
Sturtz, Nicky
Teammanager
Spelers
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Evers, Keanu
Flecken, Wesley
Hendriks, Ricardo
Hiemerda, Kevin
Jacobs, Tim
Lochner, Mischa
Moonen, Mick
Routheut, Roy
Sturtz, Nicky
Swillens, Leroy
Weerden, Bas van der
Indeling
# Logo Teamnaam Aanvang
1 RKMVC 4 11:00
2 IASON 1 10:00
3 Chevremont 3 11:30
4 RKTSV 4 12:15
5 SSA Haanrade/SVA 3 12:00
6 RKSVB 2 11:00
7 WDZ 4 10:00
8 KVC Oranje 4 09:30
9 Rood Groen LVC'01 3 10:00
10 V.V. Schaesberg 5 11:00
11 ST SV Geuldal/FC Gulpen 4 12:00
12 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 11:00
Programma
22 September 2019
IASON 1 10:00 KVC Oranje 4
RKMVC 4 11:00 ST SV Geuldal/FC Gulpen 4
RKSVB 2 11:00 Rood Groen LVC'01 3
Chevremont 3 11:30 V.V. Schaesberg 5
SSA Haanrade/SVA 3 12:00 WDZ 4
RKTSV 4 12:15 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3
29 September 2019
KVC Oranje 4 09:30 RKSVB 2
Rood Groen LVC'01 3 10:00 SSA Haanrade/SVA 3
WDZ 4 10:00 IASON 1
ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 11:00 RKMVC 4
V.V. Schaesberg 5 11:00 RKTSV 4
ST SV Geuldal/FC Gulpen 4 12:00 Chevremont 3
Uitslagen
...
Geen uitslagen bekend.
Standen

COMPETITIESTAND
# Logo Teamnaam G PT W GL V DV DT DS PM
1 Chevremont 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST SV Geuldal/FC Gulpen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IASON 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KVC Oranje 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKMVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSVB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKTSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood Groen LVC'01 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 V.V. Schaesberg 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SSA Haanrade/SVA 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WDZ 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Laatste nieuws


Bekerprogramma 2018-2019
Zondag 2 september 2018 RKTSV 1-UOW'02 1 14.30 uur VV SCM 4-RKTSV 2 14.00 uur RKTSV 3-EHC 2 10.00 uur ...
Verder Lezen
Indeling competie 2018-2019
RKTSV 1, SV Brunssum, KVC Oranje, Abdissenbosch, Passart-VKC, Voerendaal, RKHBS, Kakertse Boys, WDZ, FC Kerkrade-West, Zwart-Wit'19, Eikenderveld, Rood Groen LVC'01, ...
Verder Lezen