Wedstrijdverslag SJO Weltania Bekkerveld JO11-6 - RKTSV JO11-1 6 – 0

Op deze doordeweekse dag staat de uitwedstrijd in de 2e bekerronde tegen SJO Weltania Bekkerveld JO11-6 op het programma.

Het wordt misschien eentonig, maar ik kan niet anders dan weer de spelers een compliment maken. Ook de supporters (ook die van de tegenpartij) waren vol lof over jullie inzet en dadendrang. Als je bedenkt dat de tegenstander 11 teams in de JO11-klasse heeft dan hebben zij veel meer keuze in deze leeftijdscategorie. De tegenstander bestond uit veelal 2e jaars (dus allemaal al 10 jaar) spelers. Ons team was vandaag versterkt met Azra en Jesper van de JO8. Het hele team vocht weer voor wat het waard is, ze lieten het kopje niet hangen en probeerden tot het laatste toe de eretreffer te maken.

Het was en is bekend dat we het als team, gelet op de ‘jeugdige’ leeftijd van onze spelers, moeilijk zouden krijgen in deze najaarsreeks. Maar beste spelers, met deze inzet en doorzettingsvermogen gaan we zeker nog wedstrijden winnen.

Herman Brouwer.

 

Hoofdsponsor

Activiteiten

wo dec 26 @10:00 -
Kerstviering
vr jan 04 @20:30 -
Nieuwjaarsborrel
zo jan 06 @13:00 -
RKTSV Darts Masters